• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Росія хоче завдати шкоди репутації України: Подоляк пояснив, що за цим стоїть

Росія в інформаційній сфері працює над завданням шкоди репутації України з метою зменшення обсягів надання зброї західними країнами

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк / Facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Він зазначив, що перші два-три місяці війни росіяни дуже прямолінійно діяли в інформаційній сфері через свої структури, а нині змінили підходи.

"Зараз вони трішки змінили свою тактику – починають працювати більш тонко, хитро, закидають теми не напряму від себе. Якщо раніше вони робили через структури "Супутник", RT тощо, то сьогодні вони працюють з іноземними журналістами дуже нормально через різні організації", — сказав радник голови ОПУ.

"Тому, на мій погляд, якщо війна буде затяжна, — а вона переходить у цю фазу, коли вона буде затяжна — вони будуть працювати набагато тонше. І ключовим завданням у них буде забезпечити репутаційну кризу України, щоб ми сприймалися як держава, яка не може виконувати взяті на себе зобов’язання — щоб зменшити потік зброї, яку ми маємо отримати", — вважає Подоляк.

Також, за його словами, РФ хоче вплинути на західні політичні еліти, щоб ВПК західних країн не починав виготовляти додаткову кількість зброї.

Як писала "ДС", соціальна мережа Twitter заблокувала акаунти російського пропагандистського "РІА Новини" у Європейському Союзі та Великій Британії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua