• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Росія, крім військ на кордоні, тисне на Україну через "п'яту колону" — Данілов

Російська агресія проти України не обмежується військовими діями, Кремль також намагається діяти в за допомогою своєї "п'ятої колони"

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов;
Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов під час зустрічі з послом Латвії Ілгварсом Клявою, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу РНБО.

На зустрічі сторони обговорили актуальну ситуацію у світі та регіоні, приділивши основну увагу ситуації на Сході України в контексті гібридної агресії РФ, що триває. Співрозмовники також говорили про українсько-латвійське співробітництво та перспективи його поглиблення.

Данілов запевнив, що попри складну ситуацію на фронті у зв'язку з діями РФ Україна готова дати агресору адекватну відповідь.

"Ми готові до будь-якого розвитку подій. З 1 січня наступного року повністю запрацює закон України щодо основ національного опору, наші сили територіальної оборони та здатність суспільства до опору будуть значно посилені", – нагадав він.

Данілов також підкреслив, що для ефективної протидії агресивним діям РФ потрібна консолідація зусиль "справжніх партнерів". "Латвія та інші країни Балтії розуміють, що таке РФ", – додав він.

Як пише пресцентр РНБО, латвійський посол запевнив у незмінності підтримки Латвією України на її шляху до відновлення суверенітету та територіальної цілісності щодо окупованих територій.

Крім того, дипломат висловив готовність Латвії поглиблювати співпрацю з Україною та продовжувати підтримувати її на міжнародній арені.

Як писала "ДС", секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що на кордоні з Росією зараз перебувають 92 тисячі військовослужбовців РФ, але їй буде потрібно набагато більше, якщо вона збирається вторгнутися в Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua