• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Росія майже вичерпала запаси іранських дронів, але поповнюватиме їх, — британська розвідка

Росія майже вичерпала поточний запас іранських дронів після масованих ударів по Україні

Збитий дрон
Росія майже вичерпала запаси іранських дронів, але поповнюватиме їх
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

За його інформацією, з вересня Росія запустила сотні безпілотників іранського виробництва проти України, широко використовувала цю зброю проти тактичних військових цілей та української електромережі.

У британській розвідці припускають, що останнім часом російське командування, ймовірно, також хотіло, щоб БПЛА іранського виробництва віддавали пріоритет медичним установам як можливим цілям для атак і завдавали ударів керованими боєприпасами.

Як зазначається, Росія, ймовірно, задумала кампанію з БПЛА, щоб компенсувати гостру нестачу крилатих ракет, але цей підхід мав обмежений успіх. Більшість запущених дронів збили.

Розвідники також помітили, що приблизно із 17 листопада публічно не повідомлялося про удари безпілотників.

"Росія, ймовірно, майже вичерпала свій поточний запас, але шукатиме його поповнення. Вона, ймовірно, зможе закуповувати БПЛА за кордоном швидше, ніж виробляти нові крилаті ракети всередині країни", — вважають у Міноборони.

Як писала "ДС", речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що Росія не зможе швидко розгорнути виробництво іранських ударних безпілотників на своїй території.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua