• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росія почала нову кампанію очорнення українців, — представник України в ОБСЄ

У Росії почалася нова хвиля масових звинувачень українців в екстремізмі – подібно до того, як у сталінському СРСР таврували цілі народи

У Росії почалася нова кампанія масових звинувачень українців в екстремізмі
У Росії почалася нова кампанія масових звинувачень українців в екстремізмі / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"У Росії стартувала нова кампанія з очорнення українців як екстремістів. Мішенню також став єдиний український журналіст, акредитований у Росії. Це дуже нагадує кампанії 30-х років в Радянському Союзі, коли широко вигадувалися антидержавні центри, щоб виправдати чистки проти цілих народів", — заявив Цимбалюк.

Дипломат указав на те, що останні соцопитування в Росії демонструють небезпечні наслідки такої риторики – близько 75% росіян визнають можливість війни з Україною.

"Настрої російського керівництва ще більше прояснюються після чергового документального фільму за участю російського президента, який нещодавно вийшов у ефір до 30-ї річниці розпаду Радянського Союзу. Для Володимира Путіна розпад Союзу — це розпад історичної Росії", — зазначив Євгеній Цимбалюк.

Як писала "ДС", Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію щодо боротьби з героїзацією нацизму, неонацизму та іншими практиками, внесену Росією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua