• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Росія починає видавати паспорти на окупованому Запоріжжі: на Донбасі їх отримали вже 800 тисяч українців

За даними МВС Росії, понад 800 тисяч жителів окупованих районів Донеччини та Луганщини отримали громадянство РФ у спрощеному порядку. Відсьогодні Росія планує видавати паспорти і на окупованому Запоріжжі

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє російське пропагандистське видання ТАСС із посиланням на МВС Росії, передає "ДС".

Згідно з відомчою статистичною звітністю РФ, з квітня 2019 року по теперішній час громадянство Росії набуло понад 800 тис. Осіб на окупованих територіях.

У російському відомстві зазначили, що було відхилено менше 1% заяв про прийом до російського громадянства, і додали, що надання жителям "ДНР" та "ЛНР" громадянства Росії продовжується.

На підконтрольній окупаційним військам території Запорізької області російські паспорти почнуть видавати з 11 червня.

"Завтра (11 червня – ред.) жителі звільненої території Запорізької області почнуть отримувати паспорти громадян Росії, тобто стануть повноцінними громадянами нашої великої єдиної Батьківщини", — повідомив колаборант Володимир Рогов, який керує окупаційною адміністрацією на захоплених територіях Запорізької області, якого цитує РБК.ru.

Крім того, колаборант Володимир Рогов запрошує міжнародних спостерігачів і делегації на тлі новин про підготовку референдуму про анексію територій Запорізької області до Росії.

Нагадаємо, за даними Запорізької обласної військової адміністрації, російські війська захопили контроль над приблизно 60% території Запорізької області.

Як писала "ДС", Росія готує об’єднання окупованих територій Херсонської та Запорізької областей, а також сепаратистські так звані "ДНР" та "ЛНР" в окремий федеральний округ РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua