• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Росія просила про мирні переговори: Стефанішина назвала мету

Російське керівництво останнім часом просило розпочати мирні переговори, щоб зупинити контрнаступ Збройних Сил України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила французьким журналістам віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

Журналіст запитав Стефанішину про те, чи Росія пропонувала переговори Україні на тлі масштабного просування українських військ.

"Все вірно. Вони хочуть, скажімо так, відвернути нашу увагу і зупинити те, що було стратегічно заплановано за місяць до цього. Це не той сценарій, який ми збираємося розігрувати", — наголосила віцепрем'єр.

За словами Стефанішиної, вона сподівається, що Україні разом з партнерами вдасться реалізувати всі військові і дипломатичні плани, щоб бути готовими до переговорів, коли настане відповідний для Києва момент.

"Необхідно, щоб ми використовували цей імпульс (контрнаступ — ред.) для масової деокупації нашої території, а потім, звичайно, ми будемо готові до переговорів, заснованим не на російських ультиматумах, а на чомусь, що дозволило б закінчити війну, але також і уникнути наступної війни на нашій землі, коли Росія зможе відновити свої резерви", — зазначила чиновниця.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua