• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Росія сяде за стіл переговорів лише за однієї умови, — Зеленський

Росія не йде на переговори з Україною, бо відчуває свою силу

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє "ДС".

"Є дві сторони: Україна, навколо якої об'єднаний світ, і Росія, яка варварськи захоплює чужі території… Бажання РФ сісти за стіл переговорів і дипломатичним шляхом, без вбивств і знущань, розв'язати рішення цієї війни ми не бачимо. Чому? Тому що вона відчуває ще поки що силу", — сказав він.

Зеленський закликав послабити Росію за допомогою санкційного тиску.

"Не можна ввести половину (санкцій, — ред.) і чекати результату — як ще Росія омине ті чи інші санкції. Потрібно потужно в цьому плані працювати, іноді втрачаючи ті чи інші гроші. Але це тимчасово", — додав глава держави.

Президент зазначив, що не можна дозволяти Росії диктувати свої правила та маніпулювати ресурсами, інакше вона продовжить захоплювати території інших країн Європи.

"А що далі? Далі Польща, країни Прибалтики, Європа — ракетні удари. Далі буде те саме і в бізнесі. І ви це чудово знаєте. Апетит у держави, яка порушила міжнародний закон та нашу територіальну цілісність, великий", — наголосив Зеленський.

Як повідомляла "ДС", Володимир Зеленський раніше заявив, що Україна зможе перемогти на полі бою у разі мінімум десятикратної переваги над Росією.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua