• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Росія — терорист і становить найбільшу загрозу для світу, — Зеленський

Росія є країною-терористом та найбільшою загрозою серед усіх країн світу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час свого відеозвернення, повідомляє "ДС".

"Жодна держава світу не становить такої терористичної загрози, як Росія. Жодна інша держава світу не дозволяє собі щоденно знищувати крилатими ракетами й реактивною артилерією мирні міста і звичайне людське життя", — сказав глава держави, коментуючи ракетний удар по Вінниці.

Зеленський зазначив, що ракетного удару було завдано під час проведення Конференції в Гаазі з військових злочинів Росії на території України.

"Жодна інша терористична організація не дозволяла собі таку зухвалість… Росія показала цим своє ставлення і до міжнародного права, і до Європи, і до всього цивілізованого світу. Після цього ні в кого не може бути жодного сумніву, що якнайшвидше потрібен Спеціальний трибунал", — наголосив він.

Президент додав, що команда підводного човна, з якого вилетіли ракети "Калібр" і завдали удару по Вінниці, понесе покарання.

"Хочу, щоб ця команда тієї "посудини", з якої вилетіли "Калібри" по Вінниці сьогодні, знала, що тюрьма — це найкраще, що їх очікує", — заявив Зеленський.

Як повідомляла "ДС", кількість жертв ракетного удару російських військових по Вінниці 14 липня зросла до 23 осіб. За медичною допомогою звернулося 115 осіб, більше 60 госпіталізовано.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua