• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Росія відмовилася відводити війська від кордону з Україною

Російська Федерація вважає за необхідне залишити свої війська біля кордону з Україною

Росія вважає за необхідне залишити свої війська біля кордону з Україною
Росія вважає за необхідне залишити свої війська біля кордону з Україною / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков в ефірі телеканалу CNN, передає "ДС".

Пєсков пояснив відмову від відведення військ "недружньою атмосферою", "створеною різними навчаннями НАТО, винищувачами та шпигунськими літаками НАТО, стягуванням інфраструктури НАТО до російських кордонів".

"НАТО у нашому розумінні — це організація, яка створена для конфронтації, не захисту. І НАТО не голуб миру, стабільності та процвітання. І ця зброя конфронтації просувалася з кожним днем ближче та ближче до наших кордонів", — заявив речник Кремля.

Водночас, за словами Дмитра Пєскова, про військові дії проти України не йдеться. Він заявив, що Москва нікому не загрожує військовою операцією, але "буде змушена вжити контрзаходів" у разі подальшого розширення НАТО.

Пєсков також додав, що Росія наполягає на прямій відповіді на пропозиції щодо гарантій безпеки.

Заява представників Адміністрації президента США Джо Байдена про можливі провокації з боку російських військових в інтерв'ю CNN Пєсков коментувати не став.

Як писала "ДС", генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що Альянс готовий обговорювати з Росією питання контролю над озброєннями і "вислухати стурбованість" РФ у зв'язку зі співпрацею з Україною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua