• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Російські окупанти не пропустили спостерігачів через блокпост у Станиці Луганській, - ОБСЄ

Збройні формування Російської Федерації не пропустили патруль Організації з безпеки і співробітництва в Європі через блокпост у Станиці Луганській

Російські окупанти не пропустили спостерігачів ОБСЄ;
Російські окупанти не пропустили спостерігачів ОБСЄ;
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить звіт ОБСЄ за 9 січня, передає "ДС".

"Про свій перетин СММ попередньо повідомила і зробила це в якості тимчасового заходу з міркувань ввічливості у зв'язку з COVID-19", — звутують спостерігачі

Патруль прямував з непідконтрольних уряду районів у підконтрольні через блокпост збройних формувань у Станиці Луганській.

Бойовик окупантів не пропустив одного з двох спостерігачів, пославшись на "відсутність попереднього повідомлення про перетин другого члена місії".

В результаті жоден з цих спостерігачів в підконтрольні уряду райони не пройшов і обидва повернулися назад на базу в непідконтрольному уряду Луганську.

В ОБСЄ підкреслили, що доступ до всіх районів є критично важливим для забезпечення ефективного моніторингу та інформування про ситуацію з безпекою на Донбасі.

"Рішенням Постійної ради ОБСЄ № 1117 передбачено забезпечення безпечного та надійного доступу місії по всій Україні", — нагадали в ОБСЄ.

Нагадаємо, це не перший випадок нехтування рішеннями ОБСЄ з боку окупантів. Так, 7 січня терористи не пропустили спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на окуповану територію в н. п. Старомихайлівка.

Окрім того, 25 грудня 2021 року бойовики блокували роботу спостерігачів Місії ОБСЄ у Луганській області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua