• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Російські окупанти перетворюють Маріупольський морський порт на військову базу

Російські загарбники поступово перетворюють Маріупольський морський порт на військову базу. Усіх маріупольців, які працювали у порту, звільнили, а на їхнє місце приїхали працівники з РФ

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні радника мера міста Петра Андрющенка, передає "ДС".

"Морський порт окупанти поступово перетворюють на військову базу. Наприкінці грудня з порту звільнено всіх маріупольців (за винятком окремих фахівців-колаборантів) та завезено працівників із московії. Розпочато роботи з поділу причалів на умовно цивільні та умовно військові", — розповів він.

Наразі, за словами Андрющенка, до акваторії порту можуть заходити невеликі судна класу річка-море РМЗ. Однак це не перешкоджає налагодженню поставок ворожого військового обладнання.

"Поки що фіксуємо поодинокі несистемні заходи в порт РМ3 з будматеріалами та контейнерами невідомого вмісту", — додав він.

Крім того, Андрющенко розповів, що у бік півночі Донецької області відновився рух ворожої техніки. Також повідомляється про велике накопичення військової техніки та живої сили перед в'їздом до Бердянська з Маріупольського кільця.

Нагадаємо, раніше у Маріупольській міській раді, яка підконтрольна Україні, оприлюднили фото, що свідчать про гуманітарну катастрофу в окупованому місті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua