• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Російські окупанти пошкодили газопровід: Донеччина та Луганщина залишилися без газу

Газопостачання Донецької та Луганської областей припинено через пошкодження магістрального газопроводу внаслідок обстрілу російських окупантів

УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в компанії "Оператор ГТС України", передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За даними компанії, цим газопроводом транспортувався газ до населених пунктів Донецької та Луганської областей, з 14:00 подачу природного газу на цю ділянку ГТС припинено.

"Виконання відновлювальних робіт та відновлення транспортування газу неможливі через активні бойові дії. Альтернативні варіанти транспортування газу до регіонів відсутні через несанкціоноване втручання у роботу ГТС на території, окупованій російськими військами", — зазначив оператор.

Одночасно співробітники ОГТСУ залишаються на території регіонів, перебувають на постійному контакті з військовими та представниками військово-цивільних адміністрацій, щоб за першої нагоди розпочати відновлення пошкодженої газотранспортної інфраструктури, зазначено в повідомленні.

"Для того щоб убезпечити себе, споживачам Донецької та Луганської областей необхідно керуватися рекомендаціями регіональних операторів розподільчих мереж", — наголосили в ОГТСУ.

Як повідомляла "ДС", 11 травня Луганська область залишилася без комунікацій.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua