• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Російські силовики та політики намагаються переконати світ, що жахливі кадри з Бучі — "фальшивка"

Російські громадські та політичні діячі цинічно заявили, що кадри вбивств українців у Бучі нібито є постановочними

Фото вбитих у Бучі українців
Фото вбитих у Бучі українців
Реклама на dsnews.ua

"ДС" наводить реакції росіян на трагедію українців.

"Поширення Заходом цього відеозапису робить його співучасником цинічного злочину, а те, що це постановка, не викликає жодного сумніву", — заявив віцеспікер Радфеда РФ Костянтин Косачов.

Перший заступник глави міжнародного комітету російської Держдуми з міжнародних справ Олексій Чепа заявив, що відео з Бучі нібито є постановковим, і інакше ці кадри не варто навіть обговорювати.

"Захід хоче перетворити Бучу на "українську Сребреницю" і звинуватити російську сторону нібито в геноциді місцевого населення, при тому, що топорність підготовки цих матеріалів видно неозброєним оком", — цинічно заявив почесний президент міжнародної асоціації ветеранів підрозділу "Альфа" Гончаров.

"Кадри можна порівняти з фейковими відео "Білих касок" із Сирії", — заявив член Ради з міжнаціональних відносин при президентові РФ Богдан Безпалько.

Також він заявив, що "цю фальшивку Захід використовуватиме на 100%".

Як писала "ДС", у четвер, 31 березня, українські військові звільнили від російських загарбників Бучу та всю Бучанську громаду Київської області.

Згодом мер Бучі розповів, як окупанти по-звірячому вбивали мирних жителів, про братську могилу та тіла на вулицях.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк показав фотодокази звірств російських окупантів у Київській області та жорстко висловився на адресу європейських партнерів, які не наважуються на рішучу протидію РФ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua