• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Російського політика Бабакова треба засудити довічно, а його енергетичну компанію відібрати на користь держави, — Черненко

Заступнику голови держдуми РФ Олександру Бабакову, якому за матеріалами СБУ оголошено підозру, загрожує довічне ув’язнення

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат 8-го скликання Олександр Черненко, коментуючи дії спецслужби, передає "ДС".

За його словами, Бабаков не тільки голосував за "приєднання" українських областей до РФ чи направлення військ "у допомогу республікам Л/ДНР", але й шкодить енергетичній безпеці України.

"Його прізвище згадується серед інших росіян-олігархів, які володіють VS Energy. Це компанія, що має 10% на енергоринку України, а фактично володіє шістьма обленерго. І це в той час, коли Росія бомбить наші енергетичні об’єкти, а українці сидять без світла!", — зазначив Черненко.

Він додав, що нещодавно СБУ проводила обшуки в VS Energy, а тепер оголосили підозру Бабакову. 

"Доказів того, що Бабаков "заробив" собі на 110 статтю (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу – вагон. Тож за українськими законами йому загрожує довічне ув’язнення", — підкреслив експерт.

Поки ж енергокомпанію Бабакова треба забрати на користь держави, бо це вже питання не економіки, а нашої енергетичноїдержд безпеки. На його переконання, важливий сам факт того, що перелік санкцій і підозр російським чиновникам розширюється: "Відбувається дерусифікація економіки. Бо не можуть росіяни володіти часткою енергоринку, який самі ж і руйнують своїми ракетами".

Нагадаємо, що вчора за матеріалами СБУ була оголошена підозра російському політику Олександру Бабакову, а нещодавно Служба безпеки України провела обшуки у VS Energy для упередження загроз енергетиці. В управлінні компанії перебувають об’єкти енергетичної інфраструктури в Житомирській, Херсонській, Кіровоградській, Чернівецькій, Рівненській областях та Києві.

    Реклама на dsnews.ua