• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Росіян ретельно перевіряють, перш ніж дозволяти їм в’їзд до України, – МВС

Громадян Росії, які бажають в’їхати в Україну, перевіряють більш прискіпливо, але якщо вони мають законні підстави, їм може бути надане таке право

Громадян Росії, які бажають в’їхати в Україну, перевіряють більш прискіпливо
Росіян ретельно перевіряють, перш ніж дозволяти їм в’їзд до України
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила на брифінгу речниця Міністерства внутрішніх справ Альона Матвєєва, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Увага до громадян РФ наразі є більша. Більш прискіпливо все перевіряється, бо вони є громадянами держави-агресора. Але якщо потреба є, щоб людина прибула законно і безпечно, то надається це право", — сказала вона.

З кожною причиною для в’їзду в Україну потрібно розбиратися окремо, каже Матвєєва.

"Причини бувають різними. Якщо, наприклад, мати – громадянка РФ, а в неї тут двоє-троє неповнолітніх дітей, то, мені здається, це логічно, що вона може приїхати та щонайменше їх забрати", — зазначила речниця МВС.

Вона додала, що до росіян від самого початку в цьому питанні більше уваги — до видачі їм документів і віз у принципі, до дозволу на перетин кордону тощо.

Як писала "ДС", з 1 липня між Україною та Російською Федерацією почав діяти візовий режим.

У ДПСУ наголосили, що віза ще не гарантуватиме росіянам в'їзд в Україну: на можливість перетину кордону впливають 5 критеріїв, яким мають відповідати іноземці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua