• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Росіяни відкидають європейські цінності, але їдуть насолоджуватися ними до ЄС, - Кличко закликав закрити Європу для громадян РФ

Віталій Кличко вважає, що Європа має запровадити заборону на в'їзд для росіян, поки їхня країна веде загарбницьку війну в Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтерв'ю німецькому журналу BILD.

"Не можна забувати, що в Україні вирує кровопролитна агресивна війна. Українці вмирають, а росіяни радіють життю в Європі! Щоб таке стало неможливим, мають бути санкції, заборони на в'їзд. Залізна завіса має повернутися!" – заявив Кличко.

За його словами, "залізною завісою" має стати не нова стіна, а запровадження візового режиму для громадян РФ, більшість з яких підтримують політику Путіна.

"Росія щодня показує, що в цій країні диктатура, і понад 70 відсотків росіян підтримують Путіна. Переважна більшість росіян, які приїжджають до Європи влітку, відкидають європейські цінності. Тоді як їм одночасно подобається європейська система?" — наголосив Кличко.

Він також заявив, що Україні потрібно більше зброї.

"У нас є зброя – але недостатньо. Досить буде лише тоді, коли останній російський солдат залишить Україну", — заявив Віталій Кличко.

    Реклама на dsnews.ua