• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Росіяни підтягують сили на південь, але техніки їм не вистачає, — Гуменюк

На півдні України росіяни нині не готові до активних бойових дій

Війна в Україні
Росіяни підтягують сили на південь
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила керівниця пресцентру Сил оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телеканалу "Еспресо", передає "ДС".

"На півдні ворог не готовий вести активну діяльність, щоб не розосереджувати сили. Попри те, що їх кількісно більше, вони підтягують мобілізаційний ресурс, але технічно вони незабезпечені. Це жива сила, яку вони готові виставляти загородженням вперед на передову", — сказала вона.

За словами Гуменюк, на окупованих територіях Херсонщини ворог посилює методи впливу на мирне населення. 

"Тактика терористів залишається сталою. Головне завдання противника — тероризувати мирне населення. Ця ворожа тактика не працює. Люди розуміють, що мають справу з терористами. Наша робота по лівому берегу досить потужна. Дорозвідування зараз ускладнено через те, що ворог посилює методи впливу на мирне населення, росіяни вишукують проукраїнськи налаштованих жителів. Ми намагаємось не наражати на небезпеку тих, хто нам допомагає", — зазначила керівниця пресцентру. 

Як писала "ДС", в окупованому Маріуполі росіяни збирають війська та техніку — укомплектовані підрозділи хочуть кинути під Вугледар.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua