• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Резніков – про можливі компроміси з Росією: вихід України до кордонів 1991 року

Територіальний компроміс із Росією полягатиме у виході України на свої кордону 1991 року

Олексій Резніков
Олексій Резніков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр оборони Олексій Резніков заявив в ефірі DR Denmark, передає "ДС".

"Контрнаступ нам необхідний для звільнення територій, саме тому ми його анонсували як факт. Наші люди та партнери чекають на активні дії. Наші партнери повинні знати, що нам для активних дій потрібно більше зброї", — сказав Резніков.

"Наша головна мета — це звільнення всіх тимчасово окупованих територій у межах 1991 року. Включно з Херсоном, Маріуполь, Бердянськ, Луганськ, Донецьк, і, звичайно, Крим", — додав міністр.

Резніков наголосив, що питання "компромісів" з РФ можуть допускатися лише тоді, коли Україна отримає стабільну підтримку союзників та розуміння архітектури безпеки на роки вперед.

"Компроміс можливий лише, коли росіяни виведуть війська з території України та обговорюватимуться питання сусідства між країнами після звільнення територій. Вони мають заплатити репарації за всю зруйновану інфраструктуру та всіх убитих українців – за вбивства, зґвалтування, тортури та всі злочини. Територіальний компроміс - це вихід України на межі 1991 року", – сказав голова Міноборони.

Нагадаємо, секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що Росія має перебувати в режимі повного карантину, поки не вилікується від манії величі та комплексу недоімперськості.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua