• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Рєзніков залишається: профільний комітет Ради ухвалив рішення

Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Верховної Ради України залишив на своїй посаді міністра оборони Олексія Резнікова після появи у ЗМІ інформації про закупівлю продуктів для військових за завищеними цінами

Олексій Резніков
Олексій Резніков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

На засіданні виступило керівництво Міноборони, представників НАБУ, ГБР та СБУ, передає "ДС" з посиланням на ZN.

Зокрема, міністр Олексій Резніков розповів комітету про постачальників харчування для ЗСУ та надав контракти.

Представники НАБУ, ГБР та СБУ поінформували комітет про розслідування закупівель та постачання харчування для військових.

"За результатами засідання комітету — (міністр оборони Олексій) Резніков на своєму місці. Правоохоронці мають завершити розслідування. Закупівлі мають бути прозорішими", — повідомив народний депутат Вадим Івченко.

Також у комітеті ініціювали проєкт закону про часткове відкриття інформації про закупівлю в умовах воєнного стану.

"Інтесифікуємо заходи парламентського контролю за іншими напрямками оборонних закупівель. Найближчим часом розбиратимемо озброєння, боєприпаси, речове забезпечення, пально-мастильні матеріали тощо", — повідомила заступник голови комітету Мар'яна Безуглая.

Нагадаємо, раніше ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що Міноборони закуповує продукти харчування для військовослужбовців за цінами у 2-3 рази вищими, ніж у супермаркетах Києва. Сума контракту складає 13,16 млрд. грн. Міноборони звинуватило журналістів у маніпуляціях.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua