• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

"Із людиною, яка поки що очолює Росію, ніхто вже говорити не буде": Резніков звернувся до російських військ

Міністр оборони України Олексій Резніков у день 70-річчя президента Російської Федерації Володимира Путіна звернувся до російських військ із закликом врятувати себе від ганьби, а країну — від трагедії

Міністр оборони України Олексій Резніков
Міністр оборони України Олексій Резніков
Реклама на dsnews.ua

Про це Резніков заявив у зверненні до російських офіцерів та військового командування, передає "ДС".

"З людиною, яка поки що очолює Росію, ніхто вже не говоритиме. Про це чітко сказав президент України.

Хто представить Росію на можливих переговорах у майбутньому? Я вам скажу. Ті, хто вас уже обдурив. І готується зробити винними. Тому що, або вони – або ви. І ви знаєте, що це правда", — сказав політик.

Резніков пояснив російським військовослужбовцям, що їх "відправили помирати не за добру справу", і тому їхній президент "ховається в бункері, а не тримає удар поруч".

"Він боїться вашого прозріння, презирства та вашого справедливого гніву", – припустив глава Міноборони України.

Він також заявив, що у московських чиновників та політиків, які відправили своїх громадян на війну, "гроші та майно перебувають у країнах НАТО, які постачають нам зброю".

"Їхні сім'ї в країнах НАТО. Зовсім недавно вони чудово себе почували у Лондоні та Вашингтоні. Їм триста років не потрібен Лиман, Попасна чи Каховка. Вони навіть не знають, де це", – сказав Резніков.

Міністр оборони закликав російських військовослужбовців врятувати Росію від трагедії, а російську армію – від приниження, а також пообіцяв "безпеку та справедливість усім, хто відмовиться воювати".

Як писала "ДС", за даними оперативного командування "Південь", російська армія може здійснити масовані атаки по регіонах України в ювілей президента РФ Володимира Путіна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua