• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Садовий розповів про допит в СБУ

Реклама на dsnews.ua
Слідчі СБУ допитали мера Львова Андрія Садового у справі про позначення на карті України "Д/ЛНР" під час Форуму з питань безпеки

Коментуючи допит в СБУ, Садовий зазначив, що з цього приводу також "будуть опитувати інших учасників форуму та спікерів", повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

"Мене запитували, хто був серед учасників форуму, розповів про низку своїх зустрічей, вони це все записали. Відкривати кримінальні провадження за фактом розміщення статей на європейських сайтах - такого в нашій країні ще не було. Наскільки мені відомо, завтра мої колеги з "Інституту міста" (аналітичний центр) повинні йти на допити.

Напевно, СБУ буде викликати всіх учасників, партнерів. Ви собі уявляєте, учасники форуму приїжджають зі всього світу підтримати Україну, а їм тут - кримінальну справу. Це шок. Це насправді удар і в бік керівництва держави, і в бік Служби безпеки України. Хто це закрутив - мені важко сказати", - заявив Садовий.

Нагадаємо, на Львівському форумі з безпеки була представлена карта України, на який тимчасово окуповані райони Донецької та Луганської областей позначалися як "народні республіки Донецька і Луганська".

Одним з організаторів заходу були Львівська міськрада і представники партії Садового - "Самопоміч".

СБУ відреагувала на інцидент, відкривши кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК щодо можливого розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території або державного кордону, на порушення конституційного порядку в Україні.

    Реклама на dsnews.ua