• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Сам би поїхав воювати, але — робота: губернатор у Росії "підтримав" земляків на "спецоперації" (ВІДЕО)

Губернатор Хабаровського краю Росія Михайло Дегтярьов заявив, що був би не проти повоювати в Україні, але додав, що не зможе цього зробити через "броню"

Михайло Дегтярьов
Михайло Дегтярьов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відео виступу Дегтярьова опублікував у Twitter британський журналіст Френсіс Скарр, передає "ДС".

"Ми ними (мешканцями Хабаровського краю, які воюють в Україні — "ДС") пишаємося і дякуємо. Я б сам поїхав! Із задоволенням! Але не можна — у мене "бронь" через губернаторство", — сказав чиновник.

За словами Дегтярьова, він — "цей… командир штабу територіальної оборони".

"За посадою це всі губернатори. Не можна кидати пост", — зі "жалем" заявив чиновник.

Френсіс Скарр, який у ВВС "моніторить" російську пропаганду нагадав, що Дегтярьова до Хабаровського краю "прислали" з Москви на заміну попередньому губернатору Сергію Фургалу. 2020 року Фургала заарештували за звинуваченням в організації вбивств та замаху на вбивство, скоєних, за версією слідства, у 2004—2005 роках. Арешт тодішнього губернатора викликав широкий суспільний резонанс у Росії та багатотисячні мітинги у Хабаровську та інших містах Хабаровського краю.

"Ви повинні співчувати Михайлу Дегтярьову, хабаровському губернатору, спущеному на парашуті Кремлем після того, як попереднього губернатора Сергія Фургала заарештували за звинуваченнями, які багато хто вважає політично вмотивованими. Він (Дегтярьов — "ДС") каже, що хотів би поїхати боротися в Україні, Але йому не дозволяють через його роботу", — написав журналіст ВВС.

Нагадаємо, школярі в Хабаровську можуть купити рюкзаки, на яких зображені символи вторгнення в Україну.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua