• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

СБУ знешкоджує "агентів" в рясах і поповнює обмінний фонд, — експерт про черговий вирок священнику УПЦ (МП)

Спецоперацією проти священників-колаборантів з УПЦ (МП) СБУ не тільки знешкоджує небезпечних агентів, але і активно поповнює обмінний фонд

Олексій Голобуцький
Олексій Голобуцький
Реклама на dsnews.ua

Про це пише політолог Олексій Голобуцький, передає "ДС".

"Ще один любитель "русского міра" з УПЦ (МП) отримав 7 років тюрми за матеріалами СБУ. Черговий піп-агітатор за "расиюшку" та "душеспасительный референдум" працював в Лимані Донецької області. Тепер або буде рахувати дні на нарах, або стане обміним фондом. Ми витягнемо своїх, а він поїде цілувати в одне місце Пригожина і його зеків", — пише політолог.

На думку Голобуцького, керівництво УПЦ (МП) нагадує "отца Федора" — героя роману "Дванадцять стільців".

"Шансів знайти коштовності немає, вони сидять на горі з ковбасою під назвою "русский мир" і чекають приїзду санітарів з написом "СБУ" на халатах. І ясно, що ковбаса ця тухла, а свічковий заводик вже не буде приносити такого прибутку, як раніше. Та й інші отці Федори з сусідніх приходів або в санкційному списку, або отримали підозри, або вже на нарах", — іронізує експерт.

"Справ проти священників-колаборантів та реальних судових вироків буде все більше – спецслужба активізувала цей напрям після приходу Малюка", — резюмує Голобуцький.

Нагадаємо, раніше суд за матеріалами СБУ засудив на 7 років священника-колаборанта з міста Лиман на Донеччині.

    Реклама на dsnews.ua