• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Сексуальні фантазії? У чоловіка Скабєєвої поговорили про "гомосячі батальйони" в Україні (ВІДЕО)

Депутат російської Держдуми Олексій Журавльов заявив, що на боці Збройних сил України нібито воюють "гомосячі батальйони"

Олексій Журавльов
Олексій Журавльов / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив у програмі "60 хвилин" на пропагандистському каналі "Росія 1", повідомляє "ДС".

Зазначимо, що цей випуск програми вела не Ольга Скабєєва, як це зазвичай буває, а її чоловік — депутат Держдуми Євген Попов.

"Ви не зрозуміли… Це бодіпозитивний батальйон (нібито у лавах ЗСУ — "ДС") — називається "Тревоугоддя". Завдання — знищення продовольчих запасів противника. Але там є ще й гомосячий батальйон — називається "Задній привід". Завдання — не говоритиму", — сказав Журавльов.

Його репліка розсмішила навіть ведучого.

За словами депутата, у програмі Попова "цього не показують", а "люди мають знати".

"У вас фіксація нездорова на цих темах", — констатував Попов.

Журавльов заявив, що в нього — "найздоровіша реакція на цю тему".

"Так само теж не можна. Вони (мабуть, маються на увазі західні країни — "ДС") з нами воюють подібними методами і насаджують нам усю цю справу, а в мене — нездорова реакція… Я повинен заплющити очі…", — нарікає російський депутат.

Телеведучий повторив, що говорив про нездорову "фіксацію".

"Ну, фіксувати ми можемо і по-іншому. У мене є здорова фіксація з цього приводу, але це вже не для цієї передачі", — сказав Журавльов.

При цьому він ударив кулаком по своїй долоні.

"На телеку все стабільно: Журавльов поділився своїми сексуальними фантазіями, замаскувавши все під новину з фронту України. Він дізнався (можливо, у справі замішані вузькопрофільні форуми, на яких він засідає) про "гомосячі батальйони", і ця думка так розбурхала свідомість, що інші експерти в області голосів у голові спробували привести його до тями", — пише Telegram-канал "Солов'їний послід".

Як повідомляла "ДС", Олексій Журавльов також своєрідно інтерпретував вірш Корнєя Чуковського "Мойдодир". Він представив на суд громадськості такі рядки, в яких фігурує прем'єр-міністр Великобританії, що йде, Борис Джонсон:

Вдруг из маминой, из спальни

Кривоногий и хромой

Выбегает Борис Джонсон

И качает головой

Також російський політик раніше відзначився закликом "згвалтувати черепаху".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua