• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Сенат США схвалив нового посла в Україні: що відомо про Бріджит Брінк

Сенат США затвердив кандидатуру Бріджит Брінк на посаді посла в Україні

Сенат США схвалив кандидатуру Бріджит Брінк
Бріджит Брінк
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Reuters, передає "ДС".

Рішення щодо Брінк ухвалили одноголосно.

Як зазначається, США не мали посла в Україні упродовж трьох років.

Бріджит Брінк родом зі штату Мічиган, отримала ступінь бакалавра політичних наук в Каньйон-коледжі (Огайо).

З 1996 року будує кар'єру професійного дипломата в Держдепартаменті США. Працювала у дипмісіях в Європі, на Кавказі та в Центральній Азії. Зокрема — у посольстві США в Белграді в 1997-1999 роках, в розпал війни на Балканах. Потім — на Кіпрі, де працювала до 2002 року.

Потім була спеціальним помічником заступника держсекретаря США з політичних питань, опікувалася відносинами з країнами Південної Європи.

У 2005-2008 роках — очолювала політико-економічний відділ посольства США в Тбілісі, потім повернулася до Вашингтона, де стала заступником директора Департаменту у справах Південної Європи в Державному департаменті.

За президентства Барака Обами Брінк увійшла до складу Ради національної безпеки як координатор розвитку відносин Вашингтона з країнами Егейського моря і Південного Кавказу (Туреччина, Греція, Кіпр, Грузія, Азербайджан, Вірменія).

У 2011 році повернулася до Грузії – як заступник голови дипмісії США у Тбілісі, потім працювала на подібній посаді в Узбекистані, а згодом отримала посаду заступника помічника американського держсекретаря в Бюро у справах Європи та Євразії.

У 2019 році Брінк уперше призначили послом США — у Словаччині.

Як писала "ДС", 18 травня посольство США в Україні відновило роботу в Києві — за три місяці після того, як американських дипломатів евакуювали через російське вторгнення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua