• USD 36.6
  • EUR 37
  • GBP 44
Спецпроєкти

Шмигаль у Швейцарії розповів, як Україна готується до зими

Для проходження наступного опалювального сезону в Україні створюється запас модульних котелень, генераторів та очищувачів води

Реклама на dsnews.ua

На цьому наголосив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на брифінгу в рамках Конференції відновлення України в Лугано, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Кабміну.

"Ми створюємо відповідний запас модульних котелень, які можна швидко привозити й розгортати. Робимо запас спеціальних генераторів для електроенергії та запас очищувачів для питної води. Ми готуємося до опалювального сезону, але треба розуміти, що швидко відновити централізоване теплопостачання там, де розбиті великі теплоелектростанції, буде складно", — зазначив Денис Шмигаль.

Прем'єр-міністр зазначив, що на такий випадок прописані всі процедури, вони узгоджені з органами місцевого самоврядування. Усі питання опалювального сезону, за його словами, знаходяться у фокусі Міністерства розвитку громад та територій та Міністерства енергетики, створено відповідний штаб із підготовки до осінньо-зимового періоду.

Також Денис Шмигаль повідомив, що Україна на сьогоднішній день підписала угоди на встановлення модульних будинків для майже 15 тисяч сімей.

Як повідомляла "ДС", 4 липня на Конференції у Лугано Україна представила західним партнерам план відновлення країни, який розрахований на 10 років та понад $750 млрд.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua