• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Шмигаль сказав, коли Україна збирається вступити до Євросоюзу

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна вже через два роки планує бути частиною Європейського Союзу

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, передає "ДС".

Глава українського уряду наголосив, що Україна відстояла свій цивілізаційний вибір і буде продовжувати рухатися на Захід.

"Будемо рухатися дуже швидкими темпами. Ми проаналізували, як інші країни проходили цей шлях. Він займав 5, 7, 8 років. Ми маємо амбіцію максимум за два роки пройти цей шлях та реалізувати нашу мету — бути повноцінною частиною Європейського Союзу", — вважає Шмигаль.

Зазначимо, що українська влада регулярно оголошує ймовірні терміни зближення з ЄС. Наприклад, у серпні Шмигаль казав, що Україна планує вже до 2024 року зробити все від неї залежне, щоб бути готовою до вступу в ЄС.

А втім, у червні в Урядовому офісі координації європейської та євроатлантичної інтеграції попереджали, що Україна зможе стати членом ЄС не раніше ніж у 2029 році, а до цього часу потрібно виконати низку бюрократичних умов.

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук раніше повідомляв, що до кінця 2022 року Верховна Рада України планує ухвалити всі закони, необхідні для старту переговорів про вступ до Європейського Союзу. За його словами, основна активність щодо євроінтеграційного треку в сесійній залі розпочнеться у вересні.

Нагадаємо, 23 червня Європейська рада надала Україні статус кандидата в члени ЄС. Тепер для того, щоб розпочати переговори про вступ, Україна має виконати низку рекомендацій Єврокомісії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua