• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Шольц розповів про фантазії Путіна

Президент Росії Володимир Путін засліплений своїми імперськими фантазіями і тому він напав на Україну

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц під час конференції міжнародної католицької громади св. Егідія, передає "ДС" з посиланням на BILD.

Глава німецького уряду заявив, що прихильники пацифізму мають право виступати проти будь-якого кровопролиття. Але в реальному житті іноді потрібно захищатись від агресора зі зброєю в руках.

"Щодня вони (українці) захищають свою свободу, свою батьківщину, своє життя від імперських, історично засліплених фантазій про панування правителя в Кремлі", — сказав Шольц.

За його словами, говорячи про мир в Україні, потрібно "остерігатися псевдорішень, у назві яких є одне лише слово "мир"".

Шольц спростував дані про те, що у березні 2022 року Росія та Україна були близькі до мирної угоди, яку заблокували США та Великобританія.

"Все, що було можливо на основі взаєморозуміння, було зруйновано. Тому що російський президент використав час лише для того, щоб перегрупувати війська в Україні після невдалої атаки на Київ та розпочати напад на схід України", — сказав Шольц.

Основою світу він назвав "усвідомлення російським керівництвом того, що йдеться і про виведення військ".

"Тоді буде і можливість для переговорів. І український уряд візьме у них участь", — додав канцлер ФРН.

Як повідомляла "ДС", раніше Олаф Шольц заявив, що країни Заходу не планують брати участь у поваленні диктаторського режиму президента РФ Володимира Путіна.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua