• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Шойгу на гелікоптері "проінспектував" окупаційні війська в Україні (ВІДЕО)

Міністр оборони Російської Федерації Сергєй Шойгу проінспектував російські війська, які беруть участь у війні проти України, яку Кремль називає "спеціальною військовою операцією"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міноборони РФ, передає "ДС".

У російському військовому відомстві опублікували в Telegram відео, на якому Шойгу знято у військовому гелікоптері. Крім того, на ролику показано кадри з повітря порожніх ділянок землі.

"Глава російського військового відомства облетів райони дислокації військ та перевірив передові позиції російських підрозділів у зоні проведення спеціальної військової операції", — зазначається у заяві Міноборони РФ.

Також у повідомленні відомства йдеться, що Шойгу спілкувався з військами "на передовій", а також "на командному пункті", де заслухав доповіді командувачів "про поточну обстановку та дії російських військ на операційних напрямках".

У Міноборони РФ додали, що особливу увагу під час заслуховування командуючих Шойгу звернув "на організацію всебічного забезпечення військ, умов розміщення особового складу у польових умовах, а також роботу медичних та тилових підрозділів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua