• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Штраф і книга за ляпас: одеський суддя рекомендував хулігану прочитати дитячий роман

Малиновський суд Одеси оштрафував 35-річного чоловіка на 850 гривень за ляпас незнайомцю. Крім цього, йому рекомендували прочитати дитячий роман "Поліанна" американської письменниці Елеонор Портер, щоб стати більш доброзичливим до інших людей

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у рішенні суду, інформує "ДС".

Чоловіка, який має вищу педагогічну освіту, є директором товариства з обмеженою відповідальністю, звинувачували у вчиненні умисних легких тілесних ушкоджень. Він свою вину визнав.

Як з'ясувалося, 23 червня 2020 року його дружина поїхала до школи в Одесі, щоб влаштувати туди одну дитину. Через деякий час вона зателефонувала чоловікові та сказала, що людина, з якою у неї виник конфлікт, подряпала автівку.

Підозрюваний почув у слухавку крики сторонніх людей та своїх дітей, тож "сильно розхвилювався та швидко приїхав на місце події". Тоді він побачив двох незнайомих чоловіків, які конфліктували з його дружиною біля авто.

Чоловік вийшов з автівки і, за даними суду, не розмовляючи, підійшов до одного з чоловіків та дав йому ляпаса. Потерпілий упав на землю та подряпав лікті, ідеться в рішенні суду.

Суд встановив, що обвинувачений майже інстинктивно застосував фізичну силу. А сам обвинувачений заявив, що вважає, що деяким людям можливо пояснити свою позицію лише за допомогою фізичної сили.

Тож суд рекомендував чоловікові звернути увагу на своє ставлення до життя та приділити увагу інтелектуальному розвитку, щоб стати доброзичливішим до інших людей. Для цього він має прочитати дитячий роман американської письменниці Елеонор Портер "Поліанна".

Нагадаємо, головуючий суддя Олександр В'ячеславович Гарський уже не вперше рекомендує порушникам читати літературу. Так, у жовтні 2021-го він змусив двох крадіїв прочитати вибрані твори Марка Твена, Джека Лондона і Тараса Шевченка. Таке рішення пояснили тим, що література допоможе їм краще сформуватися як особистостям.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua