• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Сили тероборони у прикордонних областях сформовані на 70%, — Резніков

Сили територіальної оборони в областях, що межують з Росією, готові на 70% і зараз обговорюється питання додаткового фінансування підрозділів тероборони.

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони Олексій Рєзніков на брифінгу за підсумками засідання Ради національної безпеки та оборони, передає "ДС".

"На сьогодні всі прикордонні області, де перебувають Сили територіальної оборони, що розгортаються в режимі мирного часу, вже сформовано на 70%, що абсолютно дає їм змогу виконувати поставлені завдання", — сказав він, зазначивши, що ці підрозділи забезпечені боєприпасами та зброєю.

За словами міністра, вже сформовано командування Сил тероборони, чотири регіональні управління та необхідна кількість батальйонів у режимі мирного часу. Також планується сформувати 25 бригад.

Крім того, Резніков припустив необхідність додаткового фінансування Сил тероборони.

"Можливо, ми звернемося до українського парламенту з необхідністю внесення змін до державного бюджету, якщо розумітимемо, що потребуватимемо такого додаткового фінансування", — заявив Резніков.

Як повідомляла "ДС", командувач Сил територіальної оборони Юрій Галушкін заявив, що кістяк Сил територіальної оборони сформований і його бійці забезпечені зброєю та боєприпасами на 100%.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua