• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ситуація на фронті на ранок 11 березня: інформація Генштабу

Сили оборони України дають відсіч та стримують наступ збройних сил Росії на всіх напрямках

Сили оборони України дають відсіч та стримують наступ РФ
Сили оборони України дають відсіч та стримують наступ РФ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ, передає "ДС".

Як зазначається, суттєвих змін у положенні наших військ та військ противника протягом останніх годин не було.

"Щодо дій противника. На тимчасово захоплених територіях починає активно працювати агресивна російська пропаганда. Поширюючи проросійські меседжі, окупанти намагаються домовитися з місцевим населенням", — кажуть у відомстві.

У Херсонській області ворог намагається запровадити адміністративно-поліцейський режим, створює систему комендатур у ахоплених населених пунктах.

Загарбники продовжують нести суттєві втрати під час зіткнень з підрозділами ЗСУ в Чернігівській області, вони деморалізовані та здаються у полон.

"В окремих населених пунктах противник, у порушення норм Міжнародного гуманітарного права, здійснює грабежі, взяття в заручники та страти цивільного населення", — зазначили у Генштабі.

У виправних колоніях Ростовської області РФ ув’язненим пропонують приєднатися до окупаційних військ в обмін на амністію.

"До складу збройних сил РФ готові брати усіх, навіть і тих хто не має досвіду військової служби", — стверджують у штабі.

Як писала "ДС", російські військові знову не дотрималася умов "зеленого коридору" — солдати почали стрілянину під час евакуації жителів Ізюма.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua