• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Сивіють в окопах та підозрюють, що навідник – кожна бабуся: СБУ опублікувала розмови рашистів на Херсонщині (ВІДЕО)

Російським окупантам страшно усвідомлювати, що на Херсонщині вони воюють не лише з ЗСУ, а й з кожним місцевим жителем

Логотип СБУ
Логотип СБУ / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать перехоплені СБУ телефонні розмови окупантів, передає "ДС" із посиланням на Faceebook-сторінку спецслужби.

"Приїхав до пацанів на передок, так вони як діди стали, постаріли… У них кукушка їде. За місцевих – ніхто не впевнений: хто вони такі, що вони роблять. Може вони вночі є*ашаться з нами, а вдень вони – мирні люди. Нікому не можна довіряти. Іде бабуся з пиріжками, а вночі вона може бути полковником, коригувальником артилерії", — розповів загарбник.

Окупант додав, що українські військові нещадно, методично цілодобово обстрілюють та бомбардують позиції росіян.

На поради "колеги" про те, як треба воювати з українцями, видав порцію пропагандистських штампів і зрештою іронічно радить тому "зателефонувати до Володьки Путіна".

"У них там такі позиції... Щоб ти розумів, у нас навіть льотчики бояться літати", — скаржиться він товаришу по службі на те, що у окупантів немає можливості просуватися вперед.

Нагадаємо, боєць чеченського підрозділу Росгвардії імені Ахмата Кадирова Олександр Воложанін розповів, що місцевих жителів на окупованій території Луганської області насильно женуть на війну з Україною.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua