• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Скандальна чиновниця Міноборони Куровська ховає статки і працевлаштувала чоловіка, з яким нібито розлучилась, – Мосійчук

Уродженка російського міста Перм Наталія Куровська, яка з осені 2022 року обіймає посаду заступника начальника департаменту політики закупівель Міноборони України, не задекларувала квартиру і, можливо, сприяла працевлаштуванню в оборонне відомство свого чоловіка, з яким нібито розлучилась

Наталія Куровська
Наталія Куровська
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив колишній народний депутат Ігор Мосійчук у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

За 2023 рік Куровська задекларувала 679 446 грн заробітної плати. Заощаджень чи інших офіційних значимих надходжень немає. У квітні 2023 року чиновниця оформила право користування на автомобіль MAZDA CX-5 2018 року випуску за суттєво заниженою ціною – 389 тис. грн. При цьому в декларації відсутня квартира у Солом’янському районі Києва, власницею якої чиновниця стала на початку 2024 року.

Мосейчук нагадав, що влітку 2023 року Куровська розлучилась з чоловіком Олександром Куровським: "Цікаво, що сам Куровський Олександр Борисович подав декларацію за 2023 рік, в якій зазначає про своє чинне працевлаштування в структурі Міноборони, де за минулий рік отримав 603 438 грн заробітної плати. Більше того, у своїй декларації він вказує Наталію Куровську своєю дружиною".

На думку екснардепа, розлучення могло бути фіктивним, щоб приховати скандальну біографію чоловіка, адже саме після розірвання шлюбу Куровська й була призначена на керівну посаду в МО за сприяння Дмитра Кліменкова, заступник міністра оборони.

Куровська разом зі своїм нібито колишнім чоловіком фігурували у кримінальному провадженні №2021101060000034 від 12.03.2021 за ч. 2 ст. 303 КК України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). За даними слідства, Куровські у Whatʼs App створили групу "Love is". В ній розміщувались оголошення з пропозиціями щодо роботи для дівчат.

Мосійчук наголошує, що секс-бізнес працював у Києві, РФ, Білорусі, Казахстані, а також у Європі. Крім цього, у 2022 році Олександру Куровському було повідомлено про підозру у межах кримінального провадження №12022100060001493 за ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми). Йому інкримінували вербування та переховування громадян з метою продажу сутенерам для сексуальної експлуатації у Королівстві Марокко.

"На днях, Держдеп США опублікував звіт щодо боротьби з торгівлею людьми в Україні в якому зазначив, що наша держава не виконує деякі стандарти — через корупцію. І в цьому вони праві, лиш є певна поправка – підозрювані в торгівлі людьми, в нашій країні працевлаштовуються та працюють на високих державних посадах" – написав Мосійчук.

    Реклама на dsnews.ua