• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Слуги" у Раді планують додати повноваження АМКУ найближчими днями

Верховна Рада найближчим часом розгляне законопроєкт щодо вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України.

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко в ефірі телеканалу "Рада", повідомляє "ДС".

"Потрібно говорити також чесно, що Антимонопольний комітет — це такий орган, який родом із 2000-х, і востаннє закон писався у 2000 році, системно нічого не робилося, були лише якісь "латки", — пояснив він.

За словами Корнієнка, Антимонопольний комітет вимагає "кращого інструментарію", зокрема, враховуючи функціонування системи державних закупівель та появу на порядку денному питання про деолігархізацію.

"У нас вже є на виході законопроект про внесення змін до антимонопольного законодавства, зокрема щодо діяльності Антимонопольного комітету, збільшення можливостей для його роботи… Такий закон уже створено, розроблено, він повністю узгоджений з міжнародними експертами", — сказав перший віцеспікер, зазначивши, що парламент "найближчими днями" його прийматиме.

Як повідомляла "ДС", у липні 2021 року Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики визнав законопроєкт №5431, яким розширюються повноваження Антимонопольного комітету, таким, що не відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua