• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Сьогодні у нашої держави плідний день": Зеленський прокоментував обшуки та кадрові рішення (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський заявив, що влада протистоїть тим, хто працює на послаблення України, звільненнями та розслідуваннями кримінальних правопорушень, особливо чесність і прозорість важлива для Міністерства оборони

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави сказав у вечірньому зверненні до українців 1 лютого, передає "ДС".

"Сьогодні у нашої держави плідний день – плідний у протистоянні тим, хто навіть зараз намагався послаблювати Україну. Нікому ми послаблювати нашу державу не дамо. Я дякую всім правоохоронцям, які сьогодні продемонстрували силу права і держави. Дякую уряду України – за оперативне кадрове реагування.

Зокрема, сьогодні було звільнено керівників митниці. Мені доповіли, що по частині з цих звільнених розпочато дисциплінарні провадження.

На жаль, у деяких сферах тільки так можна гарантувати законність – змінюючи керівників разом із впровадженням інституційних змін. Змінюючи настільки, наскільки необхідно, щоб врешті люди не бруднилися на посадах", — зазначив Зеленський.

Президент додав, що цього дня Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань, Бюро економічної безпеки та прокуратура провели десятки обшуків та інших дій у різних регіонах у межах відкритих кримінальних проваджень.

"І – щодо різних осіб. Я не хочу давати політичних оцінок, які можуть бути використані цими особами в інтересах свого захисту. Але я бачу з реакції в суспільстві, що люди підтримують дії правоохоронців. Отже, рух до справедливості відчувається. І справедливість – буде забезпечена. Особливо важлива чистота процесів у структурах Міністерства оборони і загалом Сил оборони. Будь-яке внутрішнє постачання, будь-які закупівлі – все має бути абсолютно таким же чистим і чесним, як зовнішнє постачання для нашої оборони. Хто цьому заважатиме, той не залишиться у відповідних структурах", — зазначив глава держави.

Як писала "ДС", вранці 1 лютого повідомлялося про обшуки у бізнесмена Ігоря Коломойського та ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Крім того, обшуки відбулися у народного депутата від ОПЗЖ Вадима Столара.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua