• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

Радників лідерів Франції та Німеччини покатали на "російській трійці" перед розмовою з Козаком (ВІДЕО)

У Москві (Російська Федерація) проходить зустріч із Донбасу на рівні політичних радників лідерів "нормандської четвірки", але без переговорника від України, голови Офісу президента Андрія Єрмака

Реклама на dsnews.ua

Перед початком переговорів із заступником глави адміністрації президента РФ Дмитром Козаком у "нормандському форматі" зовнішньополітичний радник канцлера ФРН Йєнс Плетнер і дипломатичний радник президента Франції Еммануель Бонн покаталися Підмосков'ям на "російській трійці", передає "ДС" із посиланням на відео Telegram-каналу РИА Новости.

Плетнер і Бонн в Архангельському зайняли місце в санях, розписаних під хохлому і запряжених парою коней, якими керував кучер у сірому каптані та об'ємній хутряній шапці з хвостом. У Москві наразі йде легкий сніг.

Після прогулянки радникам запропонували випити гарячий чай із російського самовару та погрітися біля розведеного на вулиці вогнища.

Потім вони пройшли усередину приміщення, де їх зустрів Дмитро Козак. Французькому та німецькому представникам розповіли про історію садиби "Архангельське" та показали макет цієї підмосковної садиби. Після цього вони пройшли до зали, де розпочали переговори за робочим обідом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua