• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Створюють смугу безпеки для цивільних українців: у ГУР розповіли, що роблять російські добровольці на Бєлгородщині

Російські добровольці, які воюють за Україну на території Бєлгородської області РФ проводять операцію для "створення смуги" безпеки

Бійці легіону "Свобода Росії"
Бійці легіону "Свобода Росії" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Суспільному заявив речник Головного управління розвідки Андрій Юсов, передає "ДС".

За його словами, операцію проводять виключно громадяни Росії.

"Так, сьогодні "Русский добровольческий корпус" та "Легион Свобода России", які складаються з громадян Російської Федерації розпочали операцію по звільненню цих територій Білгородщини від так званого режиму Путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення", — сказав Юсов.

Зазначимо, легіон "Свобода Росії" — підрозділ у лавах ЗСУ, що складається, як стверджується, із російських добровольців, — оголосив, що разом із "Російським добровольчим корпусом" "звільнили Козинку Білгородської області", а до Грайворона "зайшли передові загони". Провоєнні російські телеграм-канали, у свою чергу, заявили, що у Козинці триває бій, але її не захоплено.

Раніше, 22 травня, телеграм-канали публікували відео "передбачуваного заходу українських танків на територію КПП "Грайворон" у Білгородській області". При цьому влада Бєлгородської області повідомляла лише про обстріл Грайворонського округу, але пізніше губернатор регіону В'ячеслав Гладков інформацію про ДРГ підтвердив.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua