• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Спартц обурена бездіяльністю Зеленського стосовно Єрмака: вимагає пояснень

Конгресвумен Вікторія Спартц заявила, що голова ОП Андрій Єрмак фактично взяв під свій контроль усі установи в Україні і залякує опонентів. Вона вимагає від президента Володимира Зеленського пояснень і хоче "контролю" над постачанням зброї Україні

Вікторія Спартц
Вікторія Спартц
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на сайті Спартц, передає "ДС".

"Якщо Конгрес хоче відновити довіру американського народу, ми могли б використати Україну як приклад для зміцнення цієї довіри. Врегулювання ситуації в Україні відповідає нашим національним інтересам, але це неможливо без належного керівництва з боку США, інакше Україна перетвориться на черговий Афганістан", — зазначає Спартц.

Також вона закликає Конгрес вимагати "упорядкувати логістику та вести нагляд" за військовою допомогою, яку отримує Україна.

Конгресвумен стверджує, що США посилають "серйозну зброю в країну, де існує реальна загроза саботажу".

"Знаючи це, чому ми продовжуємо залишати свою зброю на кордоні з Польщею, не перевіряючи, чи її доставлять за призначенням? Поліпшення контролю над логістикою знизить ризики, а також підвищить швидкість доставки такої необхідної зброї на українські лінії фронту", — додала політикиня.

Спартц заявляє, що президент Володимир Зеленський має дати відповіді українському народу, чому голова ОП Андрій Єрмак "створює диктатуру під прикриттям війни".

"Єрмак фактично взяв під свій контроль усі установи та загрожує будь-кому, хто виступає проти уряду, кримінальними справами та в'язницею, а також використовує свої повноваження для усунення політичних опонентів", — наголошує вона.

За її словами, вона випробувала це на собі: "Одна справа, що вони очорнюють мене… Вони вирішили зараз напасти на людей, яким просто "пощастило" зустрітися зі мною в якийсь момент і які не є їхніми політичними маріонетками".

Також Спартц заявила, що під тиском США "Київ розпочав антикорупційну прокуратуру, яку вони тягли майже два роки".

"Щоб компенсувати це, Єрмак прибирає людей, які не на 100% йому підпорядковуються і можуть саботувати ефективність роботи прокуратури", — висловлює свої побоювання конгресвумен.

За її словами, не важливо, чим мотивовані дії Єрмака, але вони "несуть загрозу нацбезпеці України".

Вона вважає, що Зеленський має дати відповіді Конгресу, якщо він хоче, щоб американський народ довіряв і підтримував його: "Інакше ми створюємо можливість для диктатури".

При цьому вона заявила, що зазнає нападів з боку еліти зовнішньополітичного істеблішменту через свої заяви.

Нагадаємо, напередодні конгресвумен США, українка Вікторія Спартц звернулася до президента США Джо Байдена з проханням з'ясувати безпечність переговорів із главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком, враховуючи "різноманітну розвідувальну інформацію" щодо нього, зокрема щодо його можливих зв'язків з Росією.

В українському МЗС розкритикували звернення Спартц, заявивши, що її дії "є неприхованою спробою повернути в американську політику класичні наративи російської пропаганди про начебто зв’язки керівництва України з Росією і втягнути нашу державу у внутрішню політику США".

У відповідь Вікторія Спартц заявила, що президент України Володимир Зеленський "повинен розв'язувати проблему" Андрія Єрмака і закликала МЗС України серйозно ставитися до її заяв.

Український конгресовий комітет Америки також засудив звернення конгресменки Вікторії Спартц щодо можливих російських зв’язків глави ОПУ Андрія Єрмака.

Співголова групи на підтримку України в Конгресі США Марсі Каптур звинуватила свою колегу у необачній допомозі президенту Росії Володимиру Путіну.

Пізніше Спартц заявила, що голові Офісу президента України Андрію Єрмаку треба піти у відставку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua