• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Спецслужби РФ мають серйозні проблеми з вербовкою нових агентів, — експерт про щоденні вироки судів по справам СБУ

Українські суди щоденно виносять вироки російським агентам. Це результат роботи СБУ, який суттєво впливає на можливості агентурної мережі ворога

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пише політолог Олександр Черненко, передає "ДС".

Експерт підкреслює, що справи проти зрадників мають добру юридичну базу.

"Практично всі доходять до суду, а російські агенти отримують реальні строки. Ще один важливий аспект: створюється потужний обмінний фонд. Після того, як із зрадників витягають всю важливу інформацію, деяких з них міняють, рятуючи з полону наших героїв", — акцентує Черненко. 

"Дії нашої спецслужби суттєво заважають росіянам працювати на тимчасово окупованих територіях. Все більше людей там розуміє, що покарання неминуче і намагаються уникнути співпрац", — вважає політолог. 

Також експерт відмічає превентивну роботу СБУ по затриманню агітаторів "русского мира". "Саме з подібних персонажей росіяни формували свою сітку інформаторів та навідників. Спецслужби РФ відслідковували їх активність у соцмережах і публічному полі та починали з ними співпрацювати. Зараз ми діємо на випередження: всі подібні сигнали відпрацьовуються, а їх фігуранти опиняються на лаві підсудних", — пише Черненко. 

Нагадаємо, на цьому тижні Служба Безпеки викрила групу агентів ФСБ, які шпигували за "центрами прийняття рішень" та агентурну мережу рф на Яворівському полігоні. 

    Реклама на dsnews.ua