• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

США показали, на чиєму вони боці, - Карасьов висловився про зустріч Кличка та Квін

Зустріччю з Кличком тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін показала, що Захід на боці лідера "УДАРу" у конфлікті із Зеленським

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив політичний експерт Вадим Карасьов на своїй сторінці у Facebook.

"25 січня Крістіна Квін зустрілася із мером Кличком. Хоча офіційною темою була ситуація в Києві та Україні на тлі можливої ​​агресії Росії, проте всім зрозуміло, що оперативно організована зустріч зовсім не випадкова. Зустріч відбулася того ж дня, коли заступнику Кличка було оголошено підозру під надуманим приводом: київська влада повернула територію і облаштувала сквер на землі, яка свого часу була виділена РНБО для будівництва висотки. США надіслали чіткий меседж: вони стежать за ситуацією в Україні та вважають увагу Зеленського до Віталія Володимировича надмірною. Квін продемонструвала, на чиєму боці Захід", — написав Карасьов.

Політичний експерт зазначив, що лідер "УДАРу" Кличко відіграє важливу роль у переговорах із країнами Заходу щодо російської агресії.

"Загалом Кличко останнім часом зміг для західної аудиторії стати альтернативним джерелом інформації щодо загрози широкомасштабного російського вторгнення в Україну. Без зайвої дипломатичної хитромудрості Кличко доступно пояснює західним ЗМІ ситуацію в Україні та реальні потреби країни для захисту від агресії. Кличко – відома персона у світі навіть для середньостатистичного обивателя та його повідомлення легко заходять до широкої західної аудиторії", — підсумував Карасьов.

    Реклама на dsnews.ua