• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Стабілізаційні відключення тривають у дев'яти регіонах України, — Зеленський (ВІДЕО)

В Україні вже відновлено технічну можливість водопостачання та електропостачання, але стабілізаційні відключення електроенергії тривають у дев'яти регіонах, а Росія не припинить спроб руйнувати нормальне життя

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це президент України Володимир Зеленський сказав у вечірньому відеозверненні 1 листопада, передає "ДС".

"Станом на цей час можемо ми прозвітувати, що для всіх споживачів в Україні вже відновлено технічну можливість водопостачання. Для більшості також і технічну можливість постачання електрики. Стабілізаційні відключення тривають у дев'яти регіонах України. Енергетики й місцева влада роблять усе, щоб скоротити час відключень", — зазначив він.

Президент нагадав, що неперервно тривають відновлювальні роботи й на територіях, які були звільнені від окупантів: на Харківщині, на Донбасі, на півдні України. 

У Харківській області вже понад 20 тисяч споживачів у звільнених районах отримали постачання газу. У Вовчанську, Балаклії та інших містах відновлюються системи для теплопостачання.

"Ми зробимо все, щоб дати людям електрику й тепло цієї зими. Але ми маємо розуміти, що Росія зробить усе, щоб руйнувати нормальність життя. Вони не зважають на видатки на енерготерор", — додав він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua