• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Стала відома подальша доля резиденції колишнього президента-втікача Януковича

Колишня резиденція експрезидента-втікача Віктора Януковича "Межигір’я" стане парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення

Колишня резиденція Януковича "Межигір’я"
Колишня резиденція Януковича "Межигір’я"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, передає "ДС".

"Кабінет міністрів України своїм розпорядженням погодив клопотання Міндовкілля про створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення на території урядової резиденції "Межигір’я", — сказано у повідомленні.

"Міндовкілля, за ініціативи прем’єр-міністра, розпочинає офіційний процес перетворення урядової резиденції "Межигір’я" у державний парк-пам’ятку. Сподіваюся, що вже найближчим часом улюблене місце українських та іноземних туристів на Київщині стане природоохоронною територією, приміром, як "Феофанія", "Маріїнський парк" чи "Голосіївський ліс", — зазначив міністр довкілля Руслан Стрілець.

Щоб урядова резиденція "Межигір’я" офіційно набула статусу парку-пам’ятки державного значення, Міндовкілля має завершити усі юридичні процедури та підготувати відповідний проєкт указу президента, зазначили в міністерстві.

Там додали, що за попередніми даними експертів, на території резиденції відмічається дуже багате ландшафтне різноманіття.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 23 травня заочно заарештував колишнього президента Віктора Януковича за підозрою у державній зраді (ч.1 ст. 111 КК України).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua