• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Стало відомо, яка головна проблема українських пілотів у навчанні на F-16

Головною проблемою українських пілотів під час навчання на винищувачах F-16 є знання англійської мови

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив начальник авіації Командування Повітряних сил ЗСУ бригадний генерал Сергій Голубцов, повыдомляэ "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

За його словами, на вимогу США Україна направила на тестування два своїх пілота, аби американським військовим "стало зрозуміло, яку програму обрати для українських пілотів F-16 та як її модернізувати".

За його словами, пілотів обрали серед більшості, "вони не якісь особливі, це звичайні рядові пілоти середнього віку, середньої класності". Також бригадний генерал уточнив, що українські пілоти вже пройшли тестування в США, на підставі якого був зроблений "позитивний" висновок.

Голубцов зазначив, що головною перешкодою може стати англійська мова, яку доведеться вивчити українським пілотам.

"Бар’єром може стати мова, тому, можливо, деякий час доведеться витратити перед навчанням на вивчення мови. Не просто мови, а термінології, технічного боку. Бо не маючи уявлення про ці терміни, дуже складно перенавчатись на будь-яку техніку, в тому числі на літаки", – уточнив Голубцов.

Але генерал каже, що у льотній практиці українські пілоти показали "дуже високий клас засвоєння і виконання завдань на тренажері F-16".

"І терміни, які нам назвали, – це менше ніж 6 місяців. Американці готові перевчити наших пілотів за термін менший від 6 місяців", – підсумував він.

Як повідомляла "ДС", Нідерланди передадуть Україні винищувачі F-16 після навчання пілотів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua