• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Стало відомо, скільки об'єктів внесено до Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна

До Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна внесено понад 10 тисяч об'єктів, які постраждали внаслідок російської агресії

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку Олена Шуляк, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Технічно сьогодні Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна вже створений. Його власником є Міністерство відновлення, адміністрування здійснює Міністерство цифрової трансформації. На сьогодні в Реєстрі зареєструвалися вже понад 500 громад і надано інформацію про понад 10 тисяч постраждалих об'єктів", — сказала Шуляк.

Вона наголосила, що вся робота щодо призначення компенсації за зруйноване або пошкоджене житло проходитиме виключно у цифровому форматі для запобігання впливу людського фактора на прийняття рішень. Також в електронному вигляді формуватиметься черга отримання компенсації.

Як повідомляла "ДС", 23 лютого Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №7198 про створення держреєстру пошкодженого та зруйнованого війною майна та порядку компенсації за нього від держави.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua