• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Стефанчук розповів, як нардепи планують виконувати зобов'язання щодо вступу в ЄС

Верховна Рада працюватиме в турборежимі, щоб Україна до 2025 року виконала всі зобов'язання, пов'язані з її повноцінним членством в ЄС

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, передає "ДС".

"Ми вийдемо на комплексний план цих робіт. Я думаю, що ми обов'язково представимо їх суспільству — перелік тих законодавчих актів і план їх прийняття у Верховній Раді України. Тому що ми хочемо, щоби все відбувалося прозоро, стабільно і прогнозовано", — наголосив Стефанчук.

Він переконаний, що при голосуванні "за парламентом ніяких затримок не буде".

"Парламент буде робити все для того, щоби 2025 рік став тим роком, коли Україна виконає всі зобов'язання, пов'язані з її потенційним членством в Європейському Союзі. А парламент, я думаю, справиться ще швидше. Точно так само як ми швидко справилися з урядом, заповнюючи опитувальник", — додав спікер Ради. 

Нагадаємо, Україна офіційно отримала статус кандидата в члени Європейського Союзу. Відповідне рішення 23 червня ухвалила Європейська Рада на саміті лідерів ЄС у Брюсселі.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що сім вимог для вступу до Європейського Союзу не повинні стати проблемою, адже Україна зробила набагато більше.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua