• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

"Стратегічний задум": пропаганда Кремля вигадала, як пояснити росіянам провали їх в Україні

Російська пропаганда стверджує, що зупинення просування військ окупантів углиб України є "стратегічним задумом" військово-політичного керівництва РФ

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Telegram-каналі Центру протидії дезінформації при РНБО, передає "ДС".

"Декілька прокремлівських медіаресурсів почали тиражувати тези, що призупинення просування російських військ углиб території України – це "стратегічний задум" військово-політичного керівництва РФ для затягування бойових дій до настання холодної пори року. Обґрунтовується така "стратегія" пропагандистами таким чином: з настанням холодів незважаючи на ситуацію в Україні, колективний Захід буде змушений погодитися з російським газовим ультиматумом на будь-яких умовах", — йдеться у повідомленні.

Але насправді, як зазначили у ЦПД, подібними маніпуляціями російські пропагандисти намагаються маскувати військові поразки своїх військових.

Як повідомляла "ДС", раніше в ефірі у російської пропагандистки Ольги Скабєєвої Михайло Ходарьонок, якого запрошують на російські пропагандистські шоу як "військовий експерт", відзначив високий бойовий дух та професіоналізм українських військ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua