• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Стріляли з "бандеромобіля" з нашивками преси: пропаганда Кремля видала маячню "про "карателів" у Лисичанську (ВІДЕО)

Російська пропаганда розповіла, що українські військові у Лисичанську нібито стріляли з автомобілів у бік мирних жителів, які набирали воду

Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відеосюжет з інтерв'ю "мешканки Лисичанська" опублікувало пропагандистську агенцію ТАРС, передає "ДС".

"З Сєвєродонецька... Дуже багато людей приходило, набирало воду. Під'їжджав бусик із написом "Бандеромобіль", вилазили звідти і стріляли з гармати. Не знаю: велика, не велика. І було написано "Преса". Люди падали на землю. Вони не людях стріляли, стріляли вгору, але це було поряд — 50 метрів максимум", — сказала вона.

Кореспондент уточнив, чи стріляли "карателі" по собі.

"Ні, вони просто у повітря стріляли... Картинка, зйомка просто", — сказала "жителька Лисичанська", яка може бути просто актрисою, яку привезли

Вона додала, що таке відбувалося часто.

"Ми просто боялися виходити за водою, ми знали, що вже стрілятимуть. Дуже страшно було. А потім, коли возили інші машини (воду — "ДС"), вони стріляли туди і люди були поранені", — розповіла пропагандистам жінка.

Нагадаємо, на початку червня агентство ТАСС заявило, що ЗСУ нібито обстріляли окупований Донецьк із "градів". На фотоілюстрації, проте, було зображено РСЗВ із літерою Z, яка є знаком розрізнення російських загарбників.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua