• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Суд продовжив на місяць арешт головного ката "Ізоляції"

Шевченківський районний суд Києва продовжив арешт колишнього коменданта донецької в'язниці "Ізоляція" Дениса Куликовського

Денис Куликовський
Денис Куликовський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалах суду, передає "ДС".

"У судовому засіданні прокурор підтримав клопотання і просив його задовольнити з підстав у ньому наведених. Підозрюваний і його захисник в судовому засіданні проти задоволення клопотання слідчого не заперечували", — сказано в ухвалі суду.

Під арештом Куликовський перебуватиме до 2 лютого включно. Слідство за цей час планує, зокрема, допитати потерпілих, які були в'язнями "Ізоляції", призначити експертизи для визначення завданої ним моральної шкоди.

Крім того, наголошується, що на волі підозрюваний зможе знищити документи і переховуватися від слідства, оскільки його дружина і дитина досі проживають в "ДНР".

При цьому, як зазначено в судовому рішенні, вже після затримання Куликовський на допитах визнав провину і дав свідчення про свою протиправну діяльність.

Нагадаємо, 9 листопада журналіст та письменник Станіслав Асєєв повідомив про затримання Дениса Куликовського, який був комендантом і катом в "Ізоляції".

10 листопада суд заарештував на два місяці без права застави затриманого Куликовського. "ДНР" оголосила його у розшук.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua