• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Сумщина залишається найзамінованішою зі звільнених областей, — МВС

Територія Сумської області є найзамінованішою серед регіонів, які були звільнені від російських окупантів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час візиту до Сумської області, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Сумщина має понад 500 кілометрів державного кордону з ворогом. Тут постійно відбуваються обстріли з території держави-терориста. Сумщина найбільше з деокупованих територій залишається замінованою — понад 47% її території було заміновано. Зараз це острівці, які ще залишаються небезпечними, є велика лісиста місцевість, куди не можна заходити, і також 20-кілометрова відстань від державного кордону повністю залишається замінованою", — сказав Монастирський.

Він наголосив, що це тому, що на деякі прикордонні території рятувальники навіть не можуть підійти. Зокрема, по Сумщині росіяни випустили за день близько 200 мін, а найбільш небезпечні так звані повторні обстріли.

"У нас було багато поранених, є, на жаль, загиблі рятувальники, які постраждали якраз під час повторних обстрілів. Це відбувається таким чином: йде обстріл, на місце виїжджають протягом 5-10 хвилин рятувальники, починають рятівні роботи, адже дуже важливо в перші хвилини витягти тих, хто знаходиться під завалами. А десь за 30 хвилин іде повторний обстріл, який накриває вже працівників поліції та рятувальних служб, які знаходяться на місці", — пояснив міністр.

Нагадаємо, російські військові регулярно обстрілюють територію Сумщини.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua